kod kp 3

KOD Włocławek

WAKACJE WE WŁOCŁAWSKIM KODZIE

 

 

Sierpień

  • Dyżury w biurze
  • 08-25.08 Zbiórka darów dla ofiar nawałnicy

Wrzesień

  • Wtorki – spotkania w biurze
  • 09 – Włocławek, Klub Obywatelski, Browar B
  • 09 – Włocławek, spotkanie z Andrzejem Rozenkiem (SLD)

 

Wakacje 5

 

Sierpień – wakacje, wakacje…Dyżury w biurze, cisza i pustka. Wszyscy jesteśmy zmęczeni. Lipiec był bardzo intensywny, obfitujący w wydarzenia i protesty. Wydaje się, że przynajmniej chwilowo możemy złapać oddech. Dwa weta Prezydenta wlały nieco nadziei w nasze serca…Nie ma euforii, zwycięstwo ulicy zdaje się być iluzoryczne, ale łudzimy się, że może udało się coś zmienić…

Przez Polskę przewaliła się nawałnica – nie polityczna, ale jak najbardziej prawdziwa, z huraganem i burzami. Zniszczenia są olbrzymie. Tysiące ludzi straciło dach nad głową. Nie można być obojętnym wobec takiego nieszczęścia. Grupa Lokalna KOD Włocławek, idąc za przykładem całego Regionu, zbierała dary dla poszkodowanych. Przez 10 dni we włocławskim biurze KOD pełniliśmy dyżury. Wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel serdecznie dziękujemy.

Wrzesień – powakacyjny rozruch zaczęliśmy od powrotu do regularnych spotkań w biurze w każdy wtorek. Na tych spotkaniach nie ma sztywnego porządku, rozmawiamy swobodnie o aktualnej sytuacji, wymieniamy się informacjami i każdy z uczestników ma możliwość przedstawienia swoich przemyśleń, obaw, nadziei, pomysłów…

 

Wakacje 3

 

W ramach Klubu Obywatelskiego kilkunastoosobowa grupa włocławskich Koderów wzięła udział w spotkaniu na temat przyszłości edukacji. Spotkanie odbyło się w Browarze B.

Na zaproszenie włocławskiego SLD uczestniczyliśmy w spotkaniu z Andrzejem Rozenkiem. Głównym tematem tego spotkania była tzw. ustawa dezubekizacyjna.  Koniec wakacji.

                                                                                               Spisała: Elżbieta Wesołowska

Kontakt

Siedziba biura regionalnego:
ul. Mickiewicza 48/4
87-100 Toruń

Tel. +48 729 055 216

Telefony:

od 12.00 – 18.00
+48 729 055 216 (Toruń, Inowrocław, Grudziądz).
+48 798 714 589 (Włocławek)
+48 570 655 757 (Bydgoszcz)
e-mail: zarzad@kodkp.info
Redakcja: media@kodkp.info