kod kp 3

KOD Włocławek

I Zebranie Członków Grupy Lokalnej Włocławek

Autor: Elżbieta Wesołowska
30 maja 2017 r. – w tym dniu odbyło się I Zebranie Członków Grupy Lokalnej KOD Włocławek. Zarząd Regionu reprezentowali Rafał Sobaszkiewicz i Przemysław Roszek. Na sali obecny był jeszcze jeden członek ZR – Tadeusz Kaniewski, tym razem w charakterze członka Grupy Lokalnej.

Za oknami było gorąco i burzowo ale w sali wszystko przebiegło spokojnie i sprawnie. Zebranie otworzył – w drugim terminie ( frekw. 40 % ) – Rafał Sobaszkiewicz. Potem wszystko potoczyło się zgodnie z porządkiem obrad. Został wybrany trzyosobowy Zarząd Grupy w skład którego weszli: Elżbieta Wesołowska, Krystyna Naguszewska, Tomasz Borkowski. Zebrani dokonali również wyboru pięciorga delegatów na RZD – Elżbieta Wesołowska, Krystyna Naguszewska, Tomasz Borkowski, Krzysztof Lubrant, Wojciech Lewandowski.

 

W części poświęconej wolnym wnioskom podniesiona została sprawa sposobu opłacania i dystrybucji składek członkowskich. Zastanawiano się również nad sposobem skuteczniejszej promocji imprez i akcji regionalnych i lokalnych.
W trakcie oczekiwania na otwarcie zebrania w drugim terminie, zebrani mieli okazję do rozmowy z uczestniczką I Krajowego Zjazdu Delegatów, delegatką Daną Zarzeczną. Zrelacjonowała ona przebieg Zjazdu, opowiedziała o swoich wrażeniach. Do relacji przyłączyli się również: Rafał Sobaszkiewicz (delegat) i Przemek Roszek (organizator).

W dniu następnym, tj. 31 maja, nowy Zarząd Grupy Lokalnej na swoim pierwszym zebraniu, ukonstytuował się następująco:
– Przewodnicząca – Elżbieta Wesołowska
– Zastępca Przew. – Tomasz Borkowski
– Sekretarz – Krystyna Naguszewska

Zarząd dziękuje ZR za zwołanie Zebrania, członkom Grupy za obecność, za sprawne wybory i apeluje o aktywniejszy udział w działaniu Grupy. Widzimy się już 2 czerwca o godzinie 13.00 na Pl. Wolności we Włocławku, pod Namiotem Wolności i Praw Obywatelskich.

Kontakt

Siedziba biura regionalnego:
ul. Mickiewicza 48/4
87-100 Toruń

Tel. +48 729 055 216

Telefony:

od 12.00 – 18.00
+48 729 055 216 (Toruń, Inowrocław, Grudziądz).
+48 798 714 589 (Włocławek)
+48 570 655 757 (Bydgoszcz)
e-mail: zarzad@kodkp.info
Redakcja: media@kodkp.info